קיץ 2018 האלפים הצרפתיים משפחת בירן

יום ראשון לחופש הגדול. עוד לא התרגלנו לחופש וכבר נוסעים לחול. (מסכנים😍)

ערב או יותר נכון כבר לילה, האריזות בשיאן. לקחנו מספיק בגדים? לא שכחנו כלום? יואב בנוהל הרגיל עם כאבי ראש והקאות. בסוף נירדם בסלון. השעה 23:30, יעל ונועה עדיין מקשקשות במיטה.

השנה חרגנו ממנהגינו ונוסעים לצרפת במקום לאוסטריה (זה לא בגלל המונדיאל) לא לדאוג, עדיין לאלפים, צימר שאמור להיות נחמד. תצפית למון-בלאן (שלצערי הפעם רק להסתכל ולא לטפס, בטח לא עד הפסגה )

בנוסף, בניגוד לפעמים קודמות, יש תכנית על. ניסתדר כבר שם עם הסידור היומי. סימנו מספר אטרקציות, ניסמוך על המקומיים עם המלצות.

רותם נשארת בבית, או יותר נכון בארץ…. בגרויות (מועדי ב) זה התירוץ הרשמי . אבל למען האמת, זה כבר לא בשבילה…. שבוע ימים עם כל החבורה? בקושי כמה שעות היא מסתדרת איתנו. אז בלי לחץ, שתישאר…. (לא לדאוג, ליוון היא נוסעת בלעדינו, ברגע של חולשה הסכמנו…😉)

טיסת low cost. מה כבר יכול להיות.

נעדכן בהמשך איך היה.

2.7

השארנו את רותם, דף הנחיות למשפחה שתתארח אצלנו בשבת ויצאנו לדרך. טרמינל 1 הישן. קצת סיפור עם החנייה, אבל Checkin עבר בקלות. ב duty free הצנוע פגשנו את משפחת יישר שטסים לאיטליה. שעה של המתנה, סנדוויצים מארומה והופ אנחנו על המטוס. בנוהל הרגיל, יואב קצת מתרגש, קצת מקיא (לפחות מישהו משתמש בשקיות ההקאה…) מתכוננים להמראה. שתהיה טיסה נעימה…..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: